Силно представяне в първия ден от конкурсната програма на „Родолюбие“ ‘2021 Печат Е-мейл
Написано от Administrator   

Вълнуващи изпълнения, на участниците от Трета и Втора възрастови групи, звучаха на сцената в Театър Дом-паметник в първия ден от конкурсната програма на XVI национален фестивал за млади изпълнители на патриотична песен „Родолюбие“, Панагюрище, 2021 година.

След като бяха отличени най-добрите изпълнители от Трета възрастова група – индивидуални изпълнители и вокални групи, след официалното откриване се изявиха вокалните дуети от Трета възрастова група, както и вокалните групи, вокалните дуети и индивидуалните изпълнители от Втора възрастова група.


alt

alt

alt

Журито, в състав доц. Етиен Леви, г-н Иван Лечев и г-н Хайгашод Агасян, отличи:

Трета възрастова група – вокални дуети

alt

Трето място:
-
Йоанна Минчева и Стефани Славчева, град Горна Оряховица.

Второ място:
- Вяра Василева и Дани Илиева, град Карлово.
Първо място:
-
Наталия Гайкова и Борислава Гайкова, град Хисаря.


alt

Втора възрастова група – вокални групи

Трето място:

- Вокална група „Магия 5“, град Пловдив.

Второ място:
- Детска вокална група „Слънчева усмивка“, град Пловдив.

Първо място:

- Вокална група „Детски смях“, град Монтана.


alt

Втора възрастова група – вокални дуети или трио

Трето място: не се присъжда

Второ място:

- Карина Димитрова и Пламена Радославова, град Кюстендил.

Първо място:

Ванеса Дечева и Радост Христова, град Хисаря.


alt

Втора възрастова група – индивидуални изпълнители

Трето място:

- Радост Христова, град Хисаря;
- Рая Атанасова, град Монтана;
- Ралица Дилова, град Търговище;
- Теодора Георгиева, град Монтана.

Второ място:

- Зорница Викторова, град Монтана;
- Вяра Василева, град Карлово;
- Любен Бойчев, град Пловдив;
- Ива Димова, град Пловдив.

Първо място:

- Мартин Сиромахов, град Русе;
- Магдалена Александрова, град Монтана;

- Магдалена Георгиева, град Варна.

Програмата продължава утре, 16-ти май, както следва:ю

9:00 часа – Изпълнения на вокалните групи и дуети от Първа възрастова група;

10:30 часа – Индивидуални изпълнения на участниците от Първа А възрастова група (първи и втори клас);

12:45 часа Заседание на журито;

13:30 часа Индивидуални изпълнения на участниците от Първа Б възрастова група (трети и четвърти клас);

18:00 часа – Награждаване на индивидуалните изпълнители, вокалните дуети и вокалните формации от първа възрастова група;

Награждаване на лауреатите, връчване на специалните награди .

Последно променен на Неделя, 16 Май 2021 01:28